• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Zielonka

(2)
  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonka

    • 715 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 434 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA! Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób. ZAPRASZAM NA PREZENTAC...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 579 969 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prz...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 602 700 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,40 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład pr...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 840 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 79,50 m² mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją okien na zac...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 990 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 887 249 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki » ul. Briggsów

    • 780 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Delta Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - BEZ PROWIZJI

    Marki

    • 780 804 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking
    1 / 9
    Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking
    Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking

    Marki

    • 719 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2
    Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 710 892 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 835 584 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 803 054 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 703 086 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...