• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 048)
  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakc...

  • BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON
    1 / 16
    BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON

    Warszawa

    • 748 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Białołęka - ul. Pawła W...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty

    Warszawa

    • 1 368 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowy, ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II. Oddany w 2021r. przez cenionego dewelopera Dom Development. Inwe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Racławicka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Racławicka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m² przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m²...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Penthouse absolutnie wyjątkowy | 2 tarasy po 80 m² | Wilanów
    1 / 12
    Penthouse absolutnie wyjątkowy | 2 tarasy po 80 m² | Wilanów

    Warszawa

    • 2 980 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 25 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    To nie jest zwykła nieruchomość. To adres dla konesera, który poszukuje przestrzeni jedynej w swoim rodzaju. Wyobraź sobie luksusowy penthouse, otoczony dwoma rozległymi tarasami...

  • Bielany 2 pok. przy Andersena
    1 / 10
    Bielany 2 pok. przy Andersena

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Bielany I 2 pokoje I Loggia I Zieleń I Metro OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70. Ciche i jasne, z ekspozycją wschodnią. Bud...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa  (Do negocjacji) Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż.  Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ostrobramska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Os...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Warszawa, ul. Ostrobramska 83 Do wynajęcia przestronne i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 46,3 m², położone w dogodnej lokalizacji n...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwn...