• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wołominem

(210)
  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2
    Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking
    1 / 16
    Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking

    Ząbki

    • 1 149 999 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni...

  • Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.
    Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.

    Ząbki

    • 929 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości