• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Wołomin

(2)
  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Radzymin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 595 036 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Radzymin

    • 696 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kobyłka

    • 5 300 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 530 713 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 552 170 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 740 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 0%,z tarasem 66m, inwestycja w Radzyminie na '26r.

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 666 700 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...