• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 334)
  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.2, taras: 3,31 m2, ogródek: 23,03 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod lin...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 225 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.
    1 / 16
    Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.

    Będzin

    • 587 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 199 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłu...

  • Kawalerkę sprzedam
    Kawalerkę sprzedam

    Mysłowice

    • 185 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę własnościową w budynku 3 piętrowym na parterze. Mysłowice ul. Armii Krajowej obok kauflandu. Powierzchnia 31 m kw. Pokój, kuchnia, łazienka + piwnica 4 m kw. Ogr...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Aleksandra Fredry

    Gliwice » ul. Fredry

    • 1 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4aDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 128 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 39m2, plus piwnica 17,82m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Sprzedam mieszkanie 50,72 m2
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 50,72 m2

    Sosnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul. Gwiezdnej, o powierzchni 50,72 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Sprzedam mieszkanie |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |mieszkanie dwupokojowe 51,35 m²
    Sprzedam mieszkanie |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |mieszk...

    Sosnowiec

    • 295 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 51,35 m² |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |Duży Balkon | 2 piętro Cena 295 tys. zł do negocjacji na miejscu po prezentacji. Idealne dla rod...