• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rudnik nad Sanem +20 km
  • Lipowa Góra Zachodnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 334)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Knurów

    • 214 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 659 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 322 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 275 040 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie w kamienicy

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Bytomia. Łazienka z oknem. Duża kuchnia z kuchenką gazową. W pokoju piec kaflowy

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Sprzedam mieszkanie

    Łaziska Górne

    • 100 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Laziskach Górnych pierwsze piętro do remontu

  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Chełmek

    Chełmek

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się w Chełmku w bardzo spokojnej okolicy z...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Mierzęcice -Osiedle

    Mierzęcice

    • 270 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu w Mierzęcicach. Powierzchnia mieszkalna lokalu wynosi 57,92 m2...

  • ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon
    1 / 12
    ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon

    Bieruń

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 249 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 155 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 324 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza » Reden

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 366 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż - 34 m² - 2 pokoje Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 215 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Moniki Piwońskiej („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

Dąbrowa Górnicza

    • 186 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33
    1 / 10
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 890 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *Powierzchnia 12 m2 *Parter *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *Przyjazne...

  • Mieszkanie, 34,80 m², Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 158 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.
    1 / 16
    Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy.

    Dąbrowa Górnicza

    • 210 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 44 m² – Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Koksik". Sprzedaż bez pośredników (tel+48 [tel]). Mieszkanie własnościowe Lokal znajduje się n...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Graniczna

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miej...

  • nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G
    1 / 16
    nowy apartament bezczynszowy w Dabrowie G

    Dąbrowa Górnicza

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miejsc...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza centrum ul. Wyszyńskiego Stefana

    Dąbrowa Górnicza » Centrum » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko WSB. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej, w p...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • 2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.
    1 / 16
    2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.

    Dąbrowa Górnicza

    • 230 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym d...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M
    1 / 3
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o układzie: 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Manhattan w Dąbrow...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i  położone na czw...

  • Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny ul. Orzeszkowej

    Czerwionka-Leszczyny » ul. Orzeszkowej

    • 215 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 35 m2 na parterze, na ulicy Orzeszkowej w Leszczynach. To doskonała okaz...

  • idealne na start  niskie koszty!
    1 / 9
    idealne na start niskie koszty!

    Czerwionka-Leszczyny

    • 199 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Idealna oferta dla singla lub inwestora Lokalizacja parter w niskim, kameralnym bloku przy ul. Orzeszkowej zielona, spokojna okolica świetna do życia i pod wynajem bezprob...

  • Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...