• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • 3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice
    1 / 13
    3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice

    Gliwice

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 skł...

  • Mieszkanie Bytom Stroszek

    Bytom » Stroszek

    • 185 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bytomiu, Dzielnica Stroszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cenionej dzielnicy Bytomi...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Mieszkanie Zabrze Rokitnica

    Zabrze » Rokitnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 46,3m 2 usytuowanego na 2 piętrze zlokalizowanego w Zabrzu - Rokitnica. Lokal znajduje...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze » Grzybowice

    • 1 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    VERITAS Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem Katowice– 2 pokoje przy Spodku | Koszutka, 40 m², po remo...

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Katowice, Spodek / Koszutka – po remoncie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m², po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji – al...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • Mieszkanie Katowice os. Paderewskiego

    Katowice » Paderewskiego-Muchowiec

    • 290 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w stylowej kamienicy w centrum Katowic Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 21,96m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem...

  • Mieszkanie Bytom ul. Leopolda Staffa

    Bytom » ul. Staffa

    • 132 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu . Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw . Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mies...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 686 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zabrze ul. Grunwaldzka

    Zabrze » ul. Grunwaldzka

    • 530 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m, usytuowane w doskonałej lokalizacji w Zabrzu...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry ul. gen. Władysława Andersa

    Tarnowskie Góry » ul. Andersa

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2 zlokalizowane w Tarnowskich Górach, przy ulicy gen. Władysława Andersa. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Piwna

    Gliwice » ul. Piwna

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie z najemcą o powierzchni 80,38m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Mieszkanie pracuje i zarabia. Składa się z 4 pokoi, niewielki...

  • Mieszkanie Katowice ul. Obroki

    Katowice » ul. Obroki

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ul. Obroki w Katowicach na osiedlu Witosa. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych sypia...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie

    • 339 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spokojne osiedle, parking przed blokiem, blok wyremontowany i ocieplany. Mieszkanie położone przy ul. Wróblewskiego na 1 piętrze z dużymi oknami, balkonem. Mieszkanie ma bar...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m2...

  • Mieszkanie Katowice ul. Meteorologów

    Katowice » ul. Meteorologów

    • 535 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2 z ogródkiem w Katowicach przy ul. Meteorologów (na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park ) Lokal usytuowany na...