• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Podkową Leśną

(270)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • Mieszkanie Brwinów
    1 / 8
    Mieszkanie Brwinów

    Brwinów

    • 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA. BIURO NIERUCHOMOŚCI OKAZJA PREZENTUJE: Do sprzedania mieszkanie po remoncie, w kamienicy bez-czynszowej w centrum Brwinowa. Tylko 250 metrów do...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 550 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,7 m2 zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernika. Mieszkanie położone na szóstym piętrze (winda)w bloku VI...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow 48 m2 położone w Grodzisku Maz. na osiedlu Kopernika. Składa się z salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, wid...

  • Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe
    Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow.ok.110m2 - 4 pokoje,kuchnia,łazienka - I piętro - cena 4000zł.m-c.+opłaty licznikowe. Miejsca parkingowe. Media: w...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 na osiedlu Bairda. Mieszkanie składa się z: - salonu - pokój - pokój - łazienki - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej loggi W pokojach...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce
    Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA ! Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow. ok.85 m2 Lokal , 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , hall. Lokal usytuowany jest na parterze/wyście...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica
    1 / 6
    sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica

    Pruszków

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, sprzedam mieszkanie na parterze , dwupokojowe , oddzielna kuchnia , balkon, piwnica. Wymieniona elektryka, kaloryfery, okna, hydraulika. Mieszkanie w Pruszkowie na os. Sta...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Wynajem pokoju - Złotokłos

    Złotokłos

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę pokój za kwotę 1200 zł w domu 3 piętrowym plus halę z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma niezależnymi wejściami . Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...