• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez SBM Prac...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W cenę wliczona jest opłata za media Zwierzęta domowe są również akceptowane. Proszę dać mi znać, jeśli posiadasz zwierzęta Wynajem na 12 mini...

  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Legionowo kawalerka 30,90 m²

    Legionowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 350 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Szukasz funkcjonalnego i niedrogiego mieszkania, a jednocześnie z potencjałem do aranżacji według własnego stylu?Kawalerka o powierzchni 30,90 m², położona na 10. piętrze z ładnym...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R.

    Warszawa » Ochota » ul. Bitwy Warszawskiej

    • 6 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ocho...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza

    Warszawa » Wola » ul. Jana Kazimierza

    • 3 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,6 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozw...

  • 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅
    1 / 9
    ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras – Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (Mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, s...

  • Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |
    1 / 8
    Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |

    Warszawa

    • 8 850 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem – ul. Rozbrat, Powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje...

  • 2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro  gotowe!
    1 / 16
    2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro gotowe!

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruch...

  • Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze
    1 / 11
    Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze

    Warszawa

    • 8 950 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy, przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w eleganckim apartamentowcu Apartamenty Murano przy ul. Pokorna 2,...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum
    1 / 12
    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności 96 na warszawskiej Woli. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu w świetnej...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola
    1 / 16
    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA
    1 / 15
    GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    GOCŁAW -DUŻA KAWALERKA Z LOGGIĄ - obok centrum handlowego PROMENADA – ul. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO numer 9 -okna na ciche zielone patio | 38,3 m² | loggia 4m² | komórka lokatorsk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prowizję pośrednika pokrywa właściciel mieszkania. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, położone w odległości kilku minut pieszo do stacji metra Płocka. Zapraszamy na wi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Warszawa

    • 595 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z ka...