• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę parter 30m2 odnowione umeblowane kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka ,pralka , prysznic ul. Sokołowska blisko tramwaje, autobus metro Płocka ,Młynów PKP ,Wola...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • 3 pokoje Wola wysoki standard
    3 pokoje Wola wysoki standard

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker KOMFORTOWE 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp......

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Z klimatyzacją!
    1 / 6
    Z klimatyzacją!

    Warszawa

    • 2 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzi...

  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m² przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co zapewnia ci...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość składa si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak "Zośka"

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka zlokalizowana przy ul. Batalionu AK Zośka 7 na warszawskiej Woli. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących komfort,...

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów
    1 / 16
    Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament z dwoma tarasami w Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej – to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i świetną komunikację. Jeśli szukasz miejsca,...