• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego
    1 / 13
    Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskieg...

  • Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"
    1 / 16
    Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie z własnym miejscem postojowym, w znakomitej lokalizacji. Świetnie skomunikowane z miastem ( 10 min tramwajem od Centrum, wiele linii tramwajowych autobusowyc...

  • Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem
    1 / 4
    Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem

    Warszawa

    • 534 298 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Warszawa Białołęka | Rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, zlokalizowane na warszawskiej...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Bródno dwupokojowe
    1 / 14
    Bródno dwupokojowe

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bródno dwupokojowe bardzo dobra lokalizacja Centrm Bródna przy metrze ul. Malborska 6 umeblowane i w pełni wyposażone.2800zł plus czynsz 1000 oraz prąd I gaz wg wskazań licznika co...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Wiejska

    Wołomin » ul. Wiejska

    • 659 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo d...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9
    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończ...

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...