• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 076)
  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 971 486 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 27 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 108 673 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 22 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 586 091 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 27 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 465 654 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 3
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 447 180 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 30,84 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-11 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY...

  • NOWE Mieszkanie  26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka
    1 / 4
    NOWE Mieszkanie 26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka

    Warszawa

    • 418 722 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Planowana data oddania: 2026-09-30 Metro odległość : 1 773 mAutobus odległość : 230 mTramwaj odległość : 770 mKomórka lokatorska: TakGaraż: Tak Cena m2 komórki lokatorskiej: 6 000...

  • Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera
    1 / 12
    Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera

    Warszawa

    • 473 613 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA MIESZKANIE J1-39 TERMIN ODBIORU IV 2025 Mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ - ZDJĘCIE NR.2 Idealna propozycja dla singla, pa...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 627 685 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2
    Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2

    Warszawa

    • 449 814 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,87 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE P...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : • powierzchnia: 23,5 m² • piętro: 1 • budynek z windą • lokalizacja: Powiśle, ul. Radna 2/4 • ekspozycja: południowa • sprzedaż bezpośrednia Uk...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 3
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa

    Warszawa

    • 714 025 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej...

  • Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.
    1 / 11
    Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym...