• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 063)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Marszałkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Mars...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem mias...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 300 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • 42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka
    1 / 6
    42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie , ma wszystkie media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchnie elektryczną , zmywa...

  • 2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24
    1 / 16
    2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24

    Warszawa

    • 574 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejs...

  • ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅
    1 / 7
    ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 2. piętrze (...

  • Wnajmę mieszkanie
    1 / 4
    Wnajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jako właściciel oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone w dzielnicy Warszawa Ochota, przy ul. Barskiej 26. Lokal znajduje się w apartamentowcu z...

  • Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokali...

  • Sprzedam mieszkanie z ogródkiem
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie z ogródkiem

    Warszawa

    • 968 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętr...

  • ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅
    1 / 14
    ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowy...

  • OKAZJA Ursus Zagłoby
    1 / 16
    OKAZJA Ursus Zagłoby

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o...