• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 075)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia: 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 44 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencj...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 783 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 25 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 799 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 27 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 609 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 25 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M10 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 64,39 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 487 450 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M7 - dwa balkony: 4,70 m + 8,20 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 566 880 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M5 - balkon: 9,50 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowocze...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 332 460 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 26 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M13 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 89,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 855 630 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 27 601 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M8 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 3 623 620 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 26 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M11 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 139,37 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 793 520 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 367 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M12 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 54,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 061 381 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 26 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M2 - ogródek: 24 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczes...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Batalionów Chłopskich

    • 656 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pawia

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 1 569 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 23 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osied...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Kubańska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8 Metraż: 37,18 m² Piętro: 1/3 Rok budowy:1961 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Cena: 64...

  • Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175
    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ? Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – Warszawa, Grochów (ul. Grochowska 175) Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe mieszkanie dla jednej osoby lub pary, położone na 3. piętrze (z win...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augusta Hlonda
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augu...

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 994 370 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 846 680 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...