• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 075)
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 1 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na urokliwej Saskiej Kępie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni 48,40 m² składa się...

  • 3 oddzielne pokoje
    1 / 8
    3 oddzielne pokoje

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dla osób bez kotów. Do wynajęcia nowoczesny, jasny apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 1998 r na bliskiej Woli, róg ulicy Łuckie...

  • Na minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Na minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz d...

  • Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 5 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 66 m2, usytuowany na chronionym i monitorowanym osiedlu zamkniętym w znakomitej lokalizacji przy ulicy Rydyg...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku położonego na Ochocie przy ul. Lelechowskiej. Mieszkanie o pow. 60,60 m2 składa się z dużego sal...

  • Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż
    1 / 12
    Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż

    Warszawa

    • 8 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesny apartament 3-pokojowy z tarasem – ostatnie piętro | 2 miejsca garażowe | dostępny od czerwca 2026 Do wynajęcia nowy, przestronny apartament 3-pokojowy, 4 piętro narożny...

  • 2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!
    1 / 11
    2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2 pokoje w sercu Woli – świetna komunikacja! Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m² przy ul. Okopowej 61 (Młynów). Lokal znajduje się na 2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna

    Warszawa

    • 469 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, znajdujące się na starym Mokotowie. Lokalizacja tego mieszkania jest na pewno znaczącym atutem - pod blokiem zaczyna się...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 914 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Ni...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 6 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    oferta dostępna od 2026.07.01!!! Do wynajmu mieszkanie w pełni wyposażone, częsciowo umeblowane W-wa/Mokotów/Sielce. Mokotów/Sielce dobrze skomunikowana część W-wy. W o...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Zajęcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zajęcza

    • 2 499 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardz...

  • Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem
    1 / 14
    Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 38 metrowe, z ochroną i monitoringiem, usytuowane w apartamentowcu z 2000 roku, al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna. Jest możliwoś...

  • 4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m² położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni obecnie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Bielany ul. Pęcicka

    Warszawa » Bielany » ul. Pęcicka

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia:2-pokojowy lokal mieszkalny 48 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruc...