• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • Prestiż na Sadybie
    1 / 16
    Prestiż na Sadybie

    Warszawa

    • 1 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej „oficerskiej” kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Skł...

  • Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty
    1 / 16
    Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio, b.ładne,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem i ogródkiem 320m2. Kabaty, Stryjeńskich 13. Od 1.02.26, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • 2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B
    1 / 9
    2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B

    Warszawa

    • 3 350 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem na Bemowie przy ul. Kazubów 8B w Warszawie. Nieruchomość: Składa się z salonu z wyjście...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 8
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Z internetem światłowodowym. Samodzielna,w cichym ,spokojnym położeniu, 10 min do przystanku,są miejsca parkingowe,blisko las,park.osoby zainteresowane proszę o telefon na nr [tel]

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na Pradze-Południe przy ul. Meissnera. Układ idealny zarówno dla pary, jak i singla pracującego zdaln...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na rogu ulic Wrocławskiej i Radiow...

  • 2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski
    1 / 16
    2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu, 57 m 2, ul. Sulkiewicza 12, przy Parku Łazienkowskim, w prestiżowej strefie rządowej. - 2 p. w 3 p. budynku, z balkonem - wysokość mieszkania: 3 m...

  • Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem
    1 / 8
    Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od zaraz, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche, dużo zieleni, duże zielone patio, plac zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do parku Moczydełko, 850m...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocławek ul. Czechowicka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Czechowicka

    • 3 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ---------------------------------------- REZERWACJA -----------------------------------------------Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m² na wars...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 727 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku

    Warszawa

    • 697 670 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 zlokalizowane w dzielnicy Targówek, w części Bródno, przy ulicy Ogińskiego. Mieszkanie składa się z przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Katalońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Katalońska

    • 2 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu wchodz...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...