• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • 63m2 na wynajem na Pradze Południe
    1 / 13
    63m2 na wynajem na Pradze Południe

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AG...

  • SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud
    1 / 11
    SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jest możliwość wysłania filmiku mieszkania po podaniu adresu e mail albo aplikacji whstapp Powierzchnia użytkowa mieszkania 33,04 m2 , czynsz administracyjny PLN586,28 Pokoje sa...

  • Warszawa
    1 / 5
    Warszawa

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz 3 niezależne pokoje 2 przystanki od metra Stare Bielany róg Kochanowskiego i Galla Anonima Słoneczne ciche z widokiem na ogródek doskonałe połączen...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Ścisłe centrum do wynajęcia
    1 / 11
    Ścisłe centrum do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki....

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.
    1 / 17
    3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Sza...

  • Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów
    1 / 9
    Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opis lokalu: -50% ZA NAJEM W JEDNYM MIESIĄCU! Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Kaukaska 6 w Warszawie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bon...

  • Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie
    Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie

    Warszawa

    • 588 075 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    *UWAGA PRZETARG ZAPLANOWANY NA DZIEŃ 17 LUTEGO 2026 ZOSTAŁ ODWOŁANY* Syndyk masy upadłości Danuty Kucharskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt...

  • Nowe > 3 pokoje > 54,2m2
    1 / 2
    Nowe > 3 pokoje > 54,2m2

    Warszawa

    • 607 040 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią, - 2 sypialni - łazienki z wc. - wc - dodatkowo balkon Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację. O...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 19 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy !  Budynek z lat 50-tych znajduje się w  Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul. Kruc...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2
    1 / 2
    Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2

    Warszawa

    • 462 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,2 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE PA...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 14
    Okazja! Przestronne dwa pokoje w nowoczesnym stylu

    Warszawa

    • 974 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 56,8 m² przy ul. Żołnierzy Wyklętych 15 na Bemowie – gotowe do zamieszkania, wykończone w wysok...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2
    Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    o wynajmu mieszkanie M4 55m2 3-pokojowe Informacja nt. mieszkania. Odnowione (białe ściany) mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz 5...

  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...

  • Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie

    Warszawa

    • 8 180 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Browary Warszawskie Do wynajęcia od stycznia Obok hotelu Hilton i placu Europejskiego Umeblowane i pięknie wykończone wraz z wyposażeniem 2 osobne sypialnie:...