• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

(78)
  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki

  • 4 Pokoje | Balkon | Garaż | obok Auchan

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m²) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, Józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość Warszawy...

  • 3 Pokoje | Ogród 90 m² | Garaż | Komórka

    Piaseczno

    • 858 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - w Idealnym stanie, o powierzchni 67 m² z dużym Ogrodem 90 m² i Tarasem.Zlokalizowane w Piasecznie, 150m od stawu w Mysiadle, 400m od Puławskiej,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40m2
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe 40m2

    Piaseczno

    • 2 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, o powierzchni 40m2, składające się: • Z dwóch pokoi • przedpokoj...

  • Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne 4-pokojowe mieszkanie 81,2 m² | narożne | garaż + komórka | Piaseczno / granica Józefosławia Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z dobrym układem, windą i świetną...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2

    Piaseczno

    • 485 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne WC, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 649 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 625 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym
    mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym

    Piaseczno

    • 587 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 810 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 930 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości