• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

(78)
  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 872 125 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M3.7 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 627 097 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 878 085 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 932 364 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M1.1 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 1 / 4
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 423 930 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 851 371 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.6 - dwa ogródki: 10,46 m + 14,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 907 438 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.7 - dwa ogródki: 8,47 m + 19,96 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 877 392 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 423 046 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B2 - lokal M0.5 - balkon: NIE miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe mie...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 772 573 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 865 113 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B2 - lokal M3.4 - dwa balkony: 5,19 m + 9,38 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 917 085 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M3.7 - dwa balkony: 4,26 m + 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno » ul. Grochowskiego

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w...

  • 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno

    Piaseczno

    • 735 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m², położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006 ro...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...

  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m², położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość znajduje...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • 4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ
    4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ

    Piaseczno

    • 1 215 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    WAŻNA UWAGA :ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy bl...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...