• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Podlesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Łódź

(684)
  • Dom ponad horyzontem zdarzeń
    1 / 16
    Dom ponad horyzontem zdarzeń

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia przytulna kawalerka z pięknym widokiem na miasto, położona na 11. piętrze wieżowca z windą przy ul. Leczniczej 1/7 – blisko centrum...

  • M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²
    1 / 7
    M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna

    Łódź

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3 pokoje 56 m² Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osied...

  • Twoja zielona przystań obok Wenecji
    1 / 16
    Twoja zielona przystań obok Wenecji

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bie...

  • Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników L...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje
    1 / 9
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 380 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96A w Łodzi. Nieruchomości: Powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkani...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie  Marysin-Doły
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Marysin-Doły

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość inwe...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opi...

  • Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 370 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: Powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność...

  • Twoja loża nad koronami drzew
    1 / 16
    Twoja loża nad koronami drzew

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!
    Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nieruchom...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska
    1 / 16
    Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska

    Łódź

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa
    Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docen...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego

    Łódź

    • 1 100 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERA Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardz...