• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Cholerzyn
  • Duchnice
  • Rząska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Duchnice

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duchnice

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 438 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piastów

    • 850 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ZAMIESZKAJ OD ZARAZ OŻARÓW MAZ/WARSZAWA
    1 / 16
    ZAMIESZKAJ OD ZARAZ OŻARÓW MAZ/WARSZAWA

    Ożarów Mazowiecki

    • 845 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 695 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 885 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 846 182 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 845 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe, widne mieszkanie, dobra komunikacja

    Piastów » ul. Harcerska

    • 660 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m², położone przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku, co zapewnia w...

  • Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe
    Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 737 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Dwa oddzielnie pokoje, oddzielna widna kuchnia

    Ożarów Mazowiecki » ul. Obrońców Warszawy

    • 527 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Obrońców Warszawy 7. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku i składa się z dwóch oddzielnych pokoi,...

  • Kawalerka z balkonem
    Kawalerka z balkonem

    Piastów

    • 499 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Certyfikat energetyczny dla lokalu aktual...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki
    1 / 15
    Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki

    Piastów

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/Budynek: Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budy...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • gotowe do wprowadzenia m2
    1 / 15
    gotowe do wprowadzenia m2

    Ożarów Mazowiecki

    • 680 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po r...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12
    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...