• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg +20 km
  • Kołobrzeg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Kołobrzeg

(40)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez czt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena do negocjacji !!! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyp...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, Kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej li...

  • Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m
    1 / 16
    Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m

    Kołobrzeg

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m², położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja, kt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. CENA BRUTTO Z GARAŻEM ! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komforto...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu
    1 / 12
    Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni około 37 m², położone przy ul. Źródlanej 3 w Kołobrzegu. To wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy cenią wygodę i bliskość atrakcji:...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w pres...

  • Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruch...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 689 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Duży apartament przy plaży, z widokiem na morze
    1 / 12
    Duży apartament przy plaży, z widokiem na morze

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 19 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu nowoczesny apartament w Kołobrzegu, o powierzchni 69m2, na II piętrze wyremontowanej kamienicy, składający się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, 2 sypialni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 635 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie nad morzem
    Mieszkanie nad morzem

    Kołobrzeg

    • 349 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po remącie 4km od morza w Tymieniu. Ogrzewanie podłogowe gazowe 3 pokoje kuchnia i dwie łazienki. Możliwość wydzielenia kawalerki oko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sianożęty

    • 799 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 460 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 1 646 478 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Ide...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • 2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza
    2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza

    Trzebiatów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Trzebiatowa, położone 250 metrów od Starego Rynku i kościoła oraz 150 metrów od rzeki Regi. Do pięknej, szerokiej plaży nad morzem...

  • Apartament nad morzem - gotowy biznes!

    Sianożęty » ul. Sztormowa

    • 796 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m² z balkonem 10,9 m², położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii brzegowej Morza B...