• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ustronie Morskie
  • Jazgarzewszczyzna
  • Długa Kościelna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Kołobrzeg

(22)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu....

  • Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice
    Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. #nowoczesne...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowy apartament   zaledwie 300 m od morza.
    3-pokojowy apartament zaledwie 300 m od morza.

    Kołobrzeg

    • 1 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament  położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce  na TWOJĄ  inwestycję!!! Główne atuty nieruchomości: - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA...

  • Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg
    Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowy...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez czt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena do negocjacji !!! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyp...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości