• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg

(26)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 995 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!! Główne atuty nieruchomości:MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓWŚWIETNA LOKALIZACJAC...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja
    1 / 10
    Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja

    Kołobrzeg

    • 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Panstwu Apartament na godziny i doby, pelna dyskrecja, Mieszkanie umeblowane kazde w innym stylu, Mieszkanie czynne 24 h do rezerwacji prosimy o wczesniejszy kontakt tele...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia). Mieszkanie położone jest w centralnej części ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 466 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłod...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 718 803 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z wielkim tarasem oraz słoneczną loggią. Dwupokojowe w pełni wykończone i umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Do wydania zaraz po zapłaceniu ceny....

  • OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM
    1 / 16
    OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 493 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj ten przestronny i jasny apartament położony w jednej z najlepszych dzielnic Torrevieja, idealny do całorocznego zamieszkania lub spędzenia niezapomnianych wakacji. Nieruchom...

  • Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruch...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu
    1 / 16
    Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 398 765 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy narożny penthouse na osiedlu Polanki w Kołobrzegu, 600 metrów od morza! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81,5 m², położony w prestiżowej lokaliza...