• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Goleniów +20 km
  • Ostrowina
  • Szczawnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Kołobrzeg

(47)
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!! Główne atuty nieruchomości: - ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM - BLISKOŚĆ PARKU...

  • Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!
    Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!! Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 615 ZŁ - DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - B...

  • Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu
    Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 043 195 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, ul. Mariacka
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, ul. Mariacka

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  funkcjonalne mieszkanie  3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!! Główne atuty nieruchomości: - ŚWIETNA LOKALIZACJA - FUNKCJONALNY ROZKŁAD - PEŁNA INFRAST...

  • 3-pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu!
    3-pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu
    1 / 2
    Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 055 070 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 9 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie m...

  • Kawalerka w centrum Kołobrzegu
    Kawalerka w centrum Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE...

  • Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka
    1 / 15
    Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak ul...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!
    3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku...

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo
    1 / 3
    mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo

    Kołobrzeg

    • 3 250 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Kołobrzegu w centrum miasta przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, ma wymienione meble i jest wyposażone w nowy sprzęt AGD. Mies...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 13...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie ! Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na I piętrze w IV...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...