• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Kołobrzeg

(47)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 547 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 465 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 310 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Michal
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Michal
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 372 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 471 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 419 184 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 371 829 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 631 774 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remonci...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!! Apartament posiada południowy układ okien. Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejsce...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 432 289 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 341 599 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 438 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości