• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wielkie Drogi
  • Niechobrz
  • Głogów Małopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kołobrzeg

(182)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu....

  • Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice
    Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. #nowoczesne...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 900 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZYTULNE MIESZKANIE 2 POKOJE, 35,28 m2 Z MIEJSCEM POSTOJOWYM BLISKO MORZA! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz p...

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Apartament blisko morza - Kołobrzeg!
    1 / 16
    Apartament blisko morza - Kołobrzeg!

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Jest nam niezwykle miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedaży - przestronny i...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokie...

  • Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka
    1 / 15
    Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak ul...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami
    Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwest...

  • Do wynajęcia dwa pokoje kuchnia łazienka
    1 / 8
    Do wynajęcia dwa pokoje kuchnia łazienka

    Kołobrzeg

    • 60 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam dwa pokoje kuchnia łazienka taras winda do morza około 500m do dworca 300m do biedronki 20m do centrum 400m cena zależy od ilości osób i długości pobytu zawsze można neg...