• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kołobrzeg

(182)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania...

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja
    1 / 10
    Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja

    Kołobrzeg

    • 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Panstwu Apartament na godziny i doby, pelna dyskrecja, Mieszkanie umeblowane kazde w innym stylu, Mieszkanie czynne 24 h do rezerwacji prosimy o wczesniejszy kontakt tele...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne z półno...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 706 409 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 676 914 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,67 m², zlokalizowane na parterze prestiżowego i cenionego Osiedla Bajkowego w Kołobrzegu – jednego z najładniejszych i n...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu OLYMPIC PARK, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej piasz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 830 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA : świetna - Aleja JANA PAWŁA II (ex Walki Młodych) ok 750 m od morza ... :) POKÓJ DZIENNY (strona południowa) : * UWAGA ! możliwość umiejscowienia aneksu kuchennego !...

  • mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo
    1 / 3
    mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo

    Kołobrzeg

    • 3 250 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Kołobrzegu w centrum miasta przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, ma wymienione meble i jest wyposażone w nowy sprzęt AGD. Mies...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 794 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT, 2 POKOJE, 37,82 m BLISKO MORZA W KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowy oraz gustownie wykończony apartament, zlokalizowany w nowo powstałym apa...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. LOKALIZACJA - Osiedle mieszk...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 42,94m2, DWA POKOJE, BLISKO MORZA I CENTRUM KOŁOBRZEGU! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybac...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia). Mieszkanie położone jest w centralnej części ko...

  • Apartament nad morzem
    1 / 16
    Apartament nad morzem

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa

    Kołobrzeg

    • 936 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE 58,50 M2 BLISKO MORZA I PORTU w KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, po...