• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Wielkie Drogi
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kołobrzeg

(182)
  • Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg
    1 / 12
    Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę dwupokojowe samodzielne mieszkanie na wczasy anex kuchennym Odległość do plaży 20 -25min min do centrum miasta 10 min Cena za jedną dobę za całe mieszkanie 300 bez żadnych...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...

  • Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska
    1 / 5
    Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska

    Kołobrzeg

    • 450 651 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Kołobrzegu przy ul. Londyńskiej zaprasza do zakupu mieszkań, miejsc parkingowych i zewnętrznych miejsc postojowych z terminem zakończenia budynku do 31-10-2026...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE 38,70 M2 BLISKO MORZA I PARKU! Mamy do zaoferowania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w Kołobrzegu, na osiedlu Pogodnym, w bliskiej od...

  • Mieszkanie na wczasy Kolobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie na wczasy Kolobrzeg

    Kołobrzeg

    • 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę dwupokojowe samodzielne mieszkanie na wczasy anex kuchennym Odległość do plaży 20 -25min min do centrum miasta 10 min Cena za jedną dobę za całe mieszkanie 250 zł bez żadny...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    APARTAMNET 39,00 m2 W STREFIE UZDROWISKOWEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. CENA BRUTTO Z GARAŻEM ! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komforto...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem na morz...

  • Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu
    1 / 12
    Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni około 37 m², położone przy ul. Źródlanej 3 w Kołobrzegu. To wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy cenią wygodę i bliskość atrakcji:...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNE MIESZKANIE WAKACYJNE !!! LOKALIZACJA : ul. Wylotowa (ok 80 m do parku nadmorskiego, ok 600 m do morza) dzielnica Zachodnia Kołobrzegu. POKÓJ DZIENNY : nowe okna pcv z role...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowe...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 999 180 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT W DZIELNICY ZACHODNIEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy LUKSUSOWY, gustownie urządzony i wykończony apartament blisko plaży zachodniej w Kołobrzegu przy ulicy Wydmow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 980 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony, zaledwie 400...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 775 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z balkonem na zachodnią stronę, blisko morza, w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 350 m do plaży! Idealne miejsce dla szukających nieruchomości blisk...