• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głogów Małopolski +20 km
  • Zamłynie
  • Morawica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kołobrzeg

(182)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje s...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu kró...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg dzielnica Podczele na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 46 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej. Lokal o charakterze apartamentowym z antresolą położony na parterze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położon...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 13...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 100 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem sprzedażn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 751 593 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z win...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg os. Ogrody ul. Chodkiewicza na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,52 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie nadaje się p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 18
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z WIDOKIEM NA MORZE w hotelu ARKA Medica SPA 50 m od MORZA !!! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany w kompleksie ho...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Perełka - urokliwy apartament z południowym balkonem. Komfortowy, bardzo jasny, apartament w sercu Kołobrzegu w bliskiej odległości od urokliwej kołobrzeskiej starówki w pobliżu bu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Portowa

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa, zaledwie 5 minut spacerem od plaży,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 660 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze w bu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 685 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od pl...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z dużym zewnętrznym miejscem parkingowym na dwa samochody. Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 40,81 m2, usytuowany na I piętrze w 4-piętrowym bu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Trzebiatowska
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Trzebiatowska

    Kołobrzeg

    • 380 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej mod...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez wind...