• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Kobyłką

(486)
  • ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅
    1 / 10
    ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż pr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10
    1 / 10
    Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10

    Warszawa

    • 1 870 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-15! Do wynajęcia mini kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie . -Nieruchomość- Usyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany  Bielany, Sokratesa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Sokratesa

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnicki...

  • Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7
    1 / 10
    Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7

    Warszawa

    • 12 400 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla na prestiżowym osiedlu Menolly. Apartament jest klimatyzowany, luksusowo wykończony i bardzo funkcjonaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę na Woli
    1 / 15
    Wynajmę kawalerkę na Woli

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Do wynajęcia kawalerka na Woli Ul. Sokołowska parter 30 m2 kuchnia osobno umeblowana kuchenka dwupalnikowa ,lodówka ,pralka ,natrysk po malowaniu blisko metro Płocka Młynów ,...

  • Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście
    1 / 16
    Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 11 piętro

    I speak  English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miast...

  • BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie
    1 / 12
    BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem. Pokój z an...

  • 2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz
    2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra Rondo ONZ. 38m2 - mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Położone na 5 piętrze...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę parter 30m2 odnowione umeblowane kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka ,pralka , prysznic ul. Sokołowska blisko tramwaje, autobus metro Płocka ,Młynów PKP ,Wola...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • 3 pokoje Wola wysoki standard
    3 pokoje Wola wysoki standard

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker KOMFORTOWE 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp......

  • Z klimatyzacją!
    1 / 6
    Z klimatyzacją!

    Warszawa

    • 2 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzi...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²
    1 / 12
    2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu AK "Jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. LOKAL...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak "Zośka"

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka zlokalizowana przy ul. Batalionu AK Zośka 7 na warszawskiej Woli. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących komfort,...

  • Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów
    1 / 16
    Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament z dwoma tarasami w Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej – to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i świetną komunikację. Jeśli szukasz miejsca,...

  • 2 pokoje z mp w garażu, 50 m2 - Tomcia Palucha 35
    1 / 8
    2 pokoje z mp w garażu, 50 m2 - Tomcia Palucha 35

    Warszawa

    • 2 490 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Tomcia Palucha 35 w Warszawie, w spokojnej i dobrze skomunikowan...