• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Kobyłką

(486)
  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w ga...

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne słoneczne mieszkanie na wynajem znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to drewniany parkiet j...

  • 3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola
    1 / 11
    3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27A. Lokal znajduje się na...

  • Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!
    1 / 11
    Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!

    Warszawa

    • 5 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament do wynajęcia – Nowe Miasto, Warszawa | 49 m² | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane przy ul. Freta – w sercu warszawskieg...

  • Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola
    1 / 8
    Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w ścisły...

  • Jaworzniaków 8, przytulna kawalerka pet-friendly
    1 / 9
    Jaworzniaków 8, przytulna kawalerka pet-friendly

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w pobliżu stacji PKP Rembertów...

  • Komfortowy apartament EKO PARK
    1 / 6
    Komfortowy apartament EKO PARK

    Warszawa

    • 7 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Eko Park Jasny, czysty i przestronny apartament do wynajęcia, położony na 2. piętrze prestiżowego osiedla Eko Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich. To kom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem – Ursus Factory 4 Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 4. piętrze w nowej inwestycji. Układ pomieszcz...

  • Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka
    Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie widne i słoneczne w nowym budynku z windą do poziomu garaży. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta induk...

  • 2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8
    1 / 9
    2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8

    Warszawa

    • 1 950 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-29! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do basenu i siłowni przy ul. Górna Droga 8 w wars...

  • Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew
    Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy Wrzeciono 1, pierwsze piętro, w cztero piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje zamy...

  • Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly
    1 / 7
    Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-17! Do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w spokojnej...

  • Kawalerka pet-friendly  blisko lasu-Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly blisko lasu-Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 650 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie. -Nieruchomość- Skł...

  • Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wysoki standard. Wolne od zaraz.
    Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wysoki standard. Wolne od zaraz.

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Warszawa Powiśle/Fabryczna 36m2. Wyposażone i wolne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Powiślu o pow. 36m2 usytuowane na 6/7 piętrze apartamentowca przy...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 2 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Wynajem mieszkania  Ursynów, Lake Park
    1 / 14
    Wynajem mieszkania Ursynów, Lake Park

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Pa...

  • Ochota kameralne z balkonem wynajmę
    1 / 9
    Ochota kameralne z balkonem wynajmę

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Urokliwe mieszkanie w dobrej lokalizacji Ochoty przy ul. Pruszkowskiej z dobrą komunikacją do centrum oraz na lotnisko Chopina. Położone w okolicy trzech parków Pól Mokotowskich ,...

  • Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.
    1 / 11
    Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze,...