• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony ul. Reduta

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Reduta

    • 550 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta Wyłączna od Biura Nieruchomości "GoldenWing" w KrakowieMieszkanie o powierzchni 33 m² z 4-metrowym balkonem!Lokalizacja:Adres: ul. Reduta 11, KrakówPiętro: 6 (z 6)Rok budowy...

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie B8 w stanie deweloperskim 58,29 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 510 264 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarny Dunajec

    • 629 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielenko

    • 400 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koziegłowy

    • 459 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 090 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Raciborowice

    • 915 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamośc...

    Zamość

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamościu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, ciepłego i przestronnego mieszkania na jedenastym piętrze wież...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Reda

    • 231 031 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kościelisko

    • 1 070 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 22 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brodnica

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI METR KWADRATOWY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 676 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reda

    • 316 108 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reda

    • 305 381 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reda

    • 452 382 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości