• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 589)
  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 551 152 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.4, dwie loggie: 5,50 m + 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanyc...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 969 361 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.03, taras: 12,20 m, balkon: 9,32 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 685 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B11, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 726 570 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 537 790 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 9, balkon: 6,50 m Miejsce postojowe naziemne:...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 637 304 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek G lokal: G.0.4, ogródek: 15,3 m, taras: 6,oo m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorsk...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 300 759 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 14 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G4.01, dwa balkony: 4,14 m + 10,56 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 713 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A21, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 738 788 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 596 818 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek FA lokal: FA.2.1, taras: 7,10 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 421 618 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 401 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 29, balkon: 5,45 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 837 590 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 429 525 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 025 024 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.4.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 641 160 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 104, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 604 448 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 74 ( z antresolą ), taras: 19,23 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 463 105 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 683 709 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.2.UT.4 - balkon: 7,34 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 463 105 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro