• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

(350)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 285 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 499 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica Cicha okolica ul. Świdnica

    Świdnica

    • 460 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 629 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na obrzeżach miasta Świdnicy. Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy? A może...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 850 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia -...

  • Nowa inwestycja Świdnica

    Świdnica

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

    Świdnica

    • 480 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,14m2 posiadające 2 przestrzenne pokoje w jednym z nich znajduje się oddzielna garderoba do własnej aranżacji. Przedpokój, oddzielna kuchnia, łazi...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Świdnica

    • 116 200 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż udziału wynoszącego 1/2 części w lokalu mieszkalnym numer 12, stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku nr 38 przy ul. Kościeln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica ul. Komunardów

    Świdnica » ul. Komunardów

    • 518 999 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz mieszkania dla rodziny? A może idealnego miejsca na biuro w środku miasta?  Trafiłeś idealnie! Nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu!Zapraszamy na prezentację ok...

  • Mieszkanie Świdnica ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Świdnica » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 480 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz nieruchomości, która nosi w sobie historię? Prezentujemy niesamowite mieszkanie, w którym słychać echa przeszłości! Na niebagatelną powierzchnię ponad 143 m2 składa się:- p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Słotwina Słotwina

    Słotwina

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym budynku w Słotwinie z ogródkiem. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 50m2, którą można zaadaptować na mieszkanie lub loka...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasz...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Pszennie! Na powierzchnię mieszkania 58,7 m2 składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na w...

  • Mieszkanie Słotwina

    Słotwina

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2, położone w spokojnej części miejscowości Słotwina, zaledwie kilka minut od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica
    1 / 6
    Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica

    Jagodnik

    • 109 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki,...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica
    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...