• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żory +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(1 551)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter
    1 / 16
    Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na...

  • eleganckie mieszkanie do zamieszkania
    1 / 15
    eleganckie mieszkanie do zamieszkania

    Warszawa

    • 2 065 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą
    1 / 2
    Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znaniecki...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 490 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 10 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronne mieszkanie 141,6 m² z możliwością podziału na kilka lokali | GocławNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m² położona na warszawskim Gocławiu. Lokal dzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Skierniewicka

    Warszawa » Wola » ul. Skierniewicka

    • 15 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jako...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Sikorskiego

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji W...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Stanisława Rogalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, St...

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,64 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą: 56,64 m²), zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 5 na warszawskim Goc...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota

    Warszawa

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE PRZESYŁAMY DROGĄ MAILOWĄ NA ŻYCZENIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 815 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,29 m², zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Ursusie. Nieruchomość znajduje się w niskim,...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 669 175 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 043, ba...