• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(1 552)
  • ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅
    1 / 12
    ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zaró...

  • Super mieszkanie 38.5 m
    1 / 9
    Super mieszkanie 38.5 m

    Warszawa

    • 565 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie 38,5 metra na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z pięknym widokiem na Warszawę . Blok ocieplony, z 1966 roku , do lokalu przynależy piwnica, są dwie windy. Mieszkanie z b...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wawrzyńca Surowieckiego

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Niski, kameralny budynek z 1994 r Osiedle zamknięte Ekspozycja wschodnio- zachodnia, dwustronne Balkon 7,4 m Piwnica 7,5 m Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowi...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Suwalskiej na spokojnym i zielonym osiedlu Bródno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bl...

  • sprzedam mieszkanie 30 m Bemowo
    1 / 9
    sprzedam mieszkanie 30 m Bemowo

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie niezamieszkałe, do wprowadzenia od zaraz. 2pokoje 9 i 12m2, ciemną kuchnie 3m2, łazienkę z wanną 3m2 i przedpokój około 3 m W mniejszym pokoju szafa w zabudowi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra
    1 / 6
    2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pak samodzielnych kawalerek tuż przy stacji METRO MŁOCINY Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,9 m² podzielone na 2 niezależne kawalerki,  wyremontowane oi w pełn...

  • 3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż
    1 / 16
    3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (Białołęka), przy ul. Krzyżówki, na...

  • Nowe mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do odbioru
    1 / 4
    Nowe mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do odbioru

    Warszawa

    • 706 930 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe w oddanej inwestycji, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa – na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blis...

  • Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią
    1 / 8
    Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m² z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. BRAK PODATKU PCC SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD D...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stegny, Św. Bonifacego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stegny, Św. Bonifacego

    Warszawa

    • 1 030 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zaściankowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zaściankowa

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 24 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • 3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów
    1 / 12
    3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów

    Warszawa

    • 1 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokoje | 67 m² | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Tomasza Nocznickiego

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa

    Warszawa

    • 1 059 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży wygodne i przestronne , 3   pokojowe mieszkanie  ( pierwotnie 4 pokojowe ) o powierzchni 74m2, zlokalizowane na przyjaznym osiedlu Kolorowa w Ursusie. Mieszkanie położ...