• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 144)
  • Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych
    1 / 9
    Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych

    Gliwice

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam: - mieszkanie 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój - powierzchnia 60 m kw. - duża piwnica - pierwsze piętro - niski, 4 piętrowy, docieplony blok - okna wymi...

  • Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego

    Sosnowiec

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Sosnowiec, Środula, ul. Goszczyńskiego Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, dodatkowo wyposażone w kli...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Mieszkanie Bytom ul. Jagiellońska

    Bytom » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieśc...

  • Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika
    Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedaży przytulne mieszkanie składające się z 2-ech niezależnych pokoi łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie , ciepła woda z sieci. Mieszkanie w bardzo do...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice
    1 / 3
    Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice

    Mysłowice

    • 105 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe z łazienką z WC, kuchnią i piwnicą. Mieszkanie po częściowym remoncie.Nowe płytki w łazience na ścianach i podłodze ,a w kuchni na podłodze. Ogrzewanie - pie...

  • Mieszkania przy Parku Boguckim
    1 / 6
    Mieszkania przy Parku Boguckim

    Katowice

    • 560 520 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w Katowicach przy Parku Boguckim. Inwestycja Kopalniana 7 od dewelopera Activ Investment Kopalniana 7 to kameralna i elegancka inwestycja, położona w zielonym otoczen...

  • Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony
    1 / 9
    Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony

    Gliwice

    • 517 790 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym osiedlu z 2 balkonami. Nr: B1 15 Metraż: 56.9 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Osiedle Area Park II to now...

  • Mieszkanie Wojkowice,
    1 / 7
    Mieszkanie Wojkowice,

    Wojkowice

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,40m² zlokalizowane w Wojkowicach przy ul. Plaka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojne...

  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie Czeladź ul. 3 kwietnia

    Czeladź » ul. Kwietnia

    • 370 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne duże mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Czeladzi Piaski. Mieszkanie ma powierzchnię 80,05m2, do niego przynależy piwnica oraz komórka. Teren wokół budynku jes...

  • Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich
    1 / 3
    Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich

    Bytom

    • 135 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerka o powierzchni 20 m2, położona na 1 piętrze w ocieplonym budynku przy ul. Strzelców Bytomskich w Byt...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

• Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...