• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 199 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłu...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Aleksandra Fredry

    Gliwice » ul. Fredry

    • 1 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4aDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia
    Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,...

  • Mieszkanie Katowice, Rymarska
    Mieszkanie Katowice, Rymarska

    Katowice

    • 595 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części K...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza
    Mieszkanie Bytom Stroszek, ul. Narutowicza

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy Stroszek Pod...

  • Zamieszkaj przy Parku  odświeżone 2 pokoje!
    Zamieszkaj przy Parku odświeżone 2 pokoje!

    Bytom

    • 194 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. Wrocławskiej Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły...

  • Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum
    Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum

    Katowice

    • 373 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuch...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka

    Katowice

    • 305 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centr...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Zabrzańska, Szombierki
    Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Zabrzańska, Szombierki

    Bytom

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia
    Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia

    Katowice

    • 340 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy. Mi...