• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Władysława Orkana

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Orkana

    • 515 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją -...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 690 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków ul. Zgrzebnioka

    Siemianowice Śląskie » Bytków » ul. Zgrzebnioka

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam na wynajem dwu pokojowe (oba pokoje niezależne z wejściami z przedpokoju) mieszkanie świeżo po remoncie, w wysokim standardzie z balkonem. Siemianowice Śląskie ul Zg...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Farna

    Chorzów » ul. Farna

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice ul. Podhalańska

    Katowice » Bogucice » ul. Podhalańska

    • 650 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach (dzieln...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice ul. Bażantów

    Katowice » Piotrowice-Ochojec » ul. Bażantów

    • 749 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m² zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na zamkniętym...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Szafirowa

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Sta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych

    Siemianowice Śląskie

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja !!! Super oferta tylko u nas!!! Prezentujemy Państwu świetnie położone, rozkładowe  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice » Śródmieście » ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schab...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom
    1 / 4
    Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom

    Katowice

    • 990 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam duże mieszkanie inwestycyjne lub zamienię na nowy dom. Mieszkanie jest w centrum miasta Katowice, Śródmieście, okolica Pałacu Młodzieży mieszkanie 97 m2 na 2 piętrze z ba...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Heleny Modrzejewskiej

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Modrzejewskiej

    • 414 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Wojciecha Korfantego

    Katowice » ul. Korfantego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostc...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.2, taras: 3,31 m2, ogródek: 23,03 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod lin...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 225 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...