• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Podkową Leśną

(237)
  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 934 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z win...

  • Mieszkanie t.Bairda 53m²

    Grodzisk Mazowiecki

    • 429 999 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, 53m. z oddzielną dużą kuchnią oraz przestronnym balkonem. Mieszkanie znajduje się na parterze. Usytuowane jest w spokojnej okolicy, w atrakcyjnej lo...

  • Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2
    1 / 9
    Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2

    Pruszków

    • 595 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (40 m2) w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie...

  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 263 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 330 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kontakt handlowy: [tel] Zapraszamy na stronę internetową www.dom21.eu *** WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ RUSZYŁA - specjalne rabaty na wybrane apartamenty ***...

  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 398 250 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 357 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 384 750 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 398 250 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 357 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 297 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Q21 kameralny apartamentowiec - WAKACYJNA PRZEDSPRZEDAŻ

    Błonie

    • 270 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 (2 sypialnie, salon z wyjściem na loggie,widna kuchnia, łazienka, wc.) Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do spółdzieln...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Błonie

    • 740 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w Błoniu

    Błonie

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe wraz z kuchnią I łazienką w Błoniu . W pobliżu: rynek, plac zabaw, plac Bajka, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, przystanki autobusowe, centrum...

  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Górki

    • 238 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 424 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 930 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 412 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking
    1 / 7
    2 pokoje na 3/Po remoncie/Loggia 5m2/Cisza/Parking

    Jabłonna

    • 620 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż
    1 / 12
    Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż

    Jabłonna

    • 528 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefosław

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 570 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy
    1 / 9
    Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy

    Łomianki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 1 070 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok
    1 / 16
    OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok

    Józefosław

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m² | Józefosław Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażone, m.in. ogrzewanie podłogowe, system do zmiękczania wody, urządz...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec
    1 / 7
    TANIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE 34 m²–blisko Siedlec

    Zawady

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² w miejscowości Zawady - spokojna okolica niedaleko Siedlce, Zbuczyn, Międzyrzec Podlaski. To idealna propozycja dla osób, któ...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • Apartament - Brzozowy Park - Józefosław
    1 / 16
    Apartament - Brzozowy Park - Józefosław

    Józefosław

    • 1 328 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 104,05 m², położony na cenionym osiedlu Brzozowy Park przy ul. Ogrodowej 8 w Józefosławiu. Nieruchomość stanowi dos...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...