• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 4 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy ulicy Siennej, w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Lokal znajduje się na 3. piętrze klimatycz...

  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Wyględówek ul. Kopernika

    Pruszków » ul. Kopernika

    • 2 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 w centrum Pruszkowa, przy ul. Kopernika blisko stacji kolejki WKD. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym i s...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Piaski, Jana Kochanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Piaski, Jana Kochanowski...

    Warszawa

    • 625 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47 m² do remontu - Warszawa, ul. Kochanowskiego 26, Bielany Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizacje mieszkania po remoncie. Na sprzedaż...

  • Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima

    Pruszków

    • 865 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właścic...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocławek ul. Czechowicka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Czechowicka

    • 3 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ---------------------------------------- REZERWACJA -----------------------------------------------Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m² na wars...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 727 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku

    Warszawa

    • 697 670 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 zlokalizowane w dzielnicy Targówek, w części Bródno, przy ulicy Ogińskiego. Mieszkanie składa się z przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Katalońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Katalońska

    • 2 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu wchodz...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo Boernerowo ul. Gen. Sylwestra Kaliskie...

    Warszawa » Bemowo » ul. Kaliskiego

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliski...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 19 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie n...

  • MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO
    1 / 9
    MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO

    Warszawa

    • 1 750 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Pieknie polozone rozkladowe mieszkanie z widokiem na park i jezioro, zielen, sloneczne, jasne, cieple, wysoki sufit,, cegla, garaz, winda, ochrona,, strzezone, przedszkole, szkola...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwa pokoje 48,90m² plus balkon ok.2m² w świetnej lokalizacji. 4pietro w 4piętrowym budynku – spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan do...