• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(1 578)
  • Mieszkanie z balkonem, do remontu
    1 / 10
    Mieszkanie z balkonem, do remontu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1975 roku. Mieszkanie do własnej aranżacji, sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynaje...

  • Stilla Włochy - Twoja enklawa w wielkim mieście
    1 / 4
    Stilla Włochy - Twoja enklawa w wielkim mieście

    Warszawa

    • 972 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ****** Stilla Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle Stilla, swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizujące...

  • Gocław 2 pokoje 54 m2 ul. Okulickiego od zaraz.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie:- powierzchnia 54 m kw.-...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Abp. Józefa Teodorowicza

    Warszawa » Wilanów » ul. Teodorowicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka premium południe warszawy
    1 / 5
    Kawalerka premium południe warszawy

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz bezpiecznego lokum? Oferuję wygodny pokój z kuchnią w chronionym bloku z recepcją, monitoringiem, ogrodzeniem, rowerownię i komórką lokatorską. Brak barier architektoniczny...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus
    1 / 16
    Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 1 249 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    LOKALIZACJA - Ursus, ul. Dzieci Warszawy 29 Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², zlokalizowane w Warszawie, Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 29....

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy

    Warszawa » Ursus » ul. Dzieci Warszawy

    • 1 299 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 2/3Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Alternatywy
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Alternatywy

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 20 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski ko...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...