• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 596)
  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ursynów, Imielin: - Do stacji metra przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów ok. 600 metrów, - Tuż obok Biedronka, - Po drugiej stronie, ok. 200 metrów LIDL, - Dookoła mnóstwo zieleni i ale...

  • Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
    1 / 10
    Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i pokojem od frontu i dwoma sypialniami od ogródka. Powierzchnia całkowita: 50,3 m². Piwnica - 2 m2. Mieszkanie zna...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...

  • okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe
    1 / 12
    okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży ładne i słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze – Południe, przy ulicy Kwarcianej, o metrażu 48 m2, usytułowane na drugim piętrze w budynk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...

  • Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie
    1 / 11
    Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie

    Warszawa

    • 655 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 położone na II piętrze (z 10) bloku przy ul. Żuromińskiej. Mieszkanie w 2021 roku przeszło generalny remont na własne potrzeby, kt...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje
    1 / 11
    Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania jednopoziomowe mieszkanie położone na 5 piętrzę bloku z windą. Blok wybudowany w latach 70-tych przy ul. Smolnej (Śródmieście) przy PKP Powiśle. Mieszkanie zajmuje...

  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki
    1 / 10
    Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,61 m2 położone na parterze niskiego bloku przy ul. Nowolipki. Mieszkanie położone jest na półotwartym osiedlu, wgłębi budynków. Przed blo...

  • Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie
    1 / 9
    Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 642 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KONKRETY - Lokalizacja: Saska Kępa, róg Alei Jerzego Waszyngtona i ulicy Saskiej. - Powierzchnia: 26,22 m² - Układ: Salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, oddzielna toal...

  • Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok
    1 / 10
    Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok

    Warszawa

    • 828 828 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej na sprzedaż o powierzchni 54m2.  Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.  Zakup tylko gotówkowy. Księga wieczysta, jest do za...