• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 596)
  • przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje
    1 / 16
    przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje

    Warszawa

    • 1 398 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    GOTOWE DO WPROWADZENIA! 4 POKOJE/LOGGIA/GARAŻ W SERCU GROCHOWA To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń do życia, pracy, oddychania i codziennego komfortu. Jeśli szukasz dużeg...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia

    Warszawa

    • 659 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: Przy...

  • Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...

  • Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Służew, Wałbrzyska

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. BUDYNEK Mieszkanie jest położone na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 29 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 31 piętro

    Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m² | 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikoniczn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 283 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 22 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Św. Bonifacego

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 1 030 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. pięt...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • Przestronna kawalerka na sprzedaż
    1 / 11
    Przestronna kawalerka na sprzedaż

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę o powierzchni 36 m2, składającą się z pokoju, łazienki z WC i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie i słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze, p...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III Sobieskiego Świetny układ zielona okolica nowa linia tramwajowa do Centrum lub Wilanowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonaln...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla r...

  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro

    Warszawa

    • 735 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m² na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią wygod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 997 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka  Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele...