• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Chorzów

(4)
  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Cmentarna

    Chorzów » ul. Cmentarna

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Chorzów, Klimzowiec, ul. Cmentarna Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny zlokalizowany w Chorzowie przy ul. Cmentarnej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont i zostało...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 175 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Atrakcyjne mieszkanie w centrum Bytomia - idealne pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziału w lokalu mieszkalnym w samym centrum Bytomia. Mie...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje
    Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukam dla zdecydowanego klienta - mieszkanie 2 pokoje Szombierki chętnie rejon Wyzwolenia - może być do remontu zapraszam do kontaktu [tel]

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m² znajduje się na 8 piętrze...

  • Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia
    1 / 5
    Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia

    Bytom

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dobry układ - osobne pokoje, bardzo ustawne duże okna skierowane na południowy wschód. Kuchnia mała ale można zachować ciąg roboczy i c...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 310 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia... Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kami...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....

  • Mieszkanie Bytom Szombierki ul. Podhalańska

    Bytom » Szombierki » ul. Podhalańska

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 1 piętrze, z ładnym widokiem na zieleń. Układ mieszkania: - osobna kuchnia z oknem, - pokój dzien...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • 2pok  4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las
    2pok 4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja   świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stan...

  • Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskie...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice Zapraszamy do zapozn...

  • Ruda Śląska-ul. 1 Maja- 3 pokoje- 59,07 m2
    Ruda Śląska-ul. 1 Maja- 3 pokoje- 59,07 m2

    Ruda Śląska

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji,  w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)?? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do...