• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 199)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 3 660 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.48,81 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Rawska

    Warszawa » Ursus » ul. Rawska

    • 3 312 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 63 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 7 040 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 128 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 635 € cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.37,40 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 69 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Konstytucji 3 Maja

    Warszawa » Śródmieście » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 4 270 € cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 237,23 m2 na 4 piętrze kamienicy biurowej na warszawskim w Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 4 125 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 065 € cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.62,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 16 743 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.135 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja N...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 055 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 287,70 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 5 005 € cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: elegancki lokal biurowy o pow.275 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu w Śródmieściu w okolicach ul. Koszykowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 355 € cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 298,40 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 318 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 724 € cena
    • 424 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.424,45 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 28 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    1 / 6
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym...

  • Budynek handlowo-usługowy 357m² w 100% skomercjalizowany
    1 / 4
    Budynek handlowo-usługowy 357m² w 100% skomercjalizowany

    Warszawa

    • 3 750 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 10 505 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Warszawa, Bielany ul. Arkuszowa 164 Powierzchnia budynku: 356,76 m² Powierzchnia działki: 434 m² Lokalizacja: Warsz...