• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(3 741)
  • Lokal handlowo - usługowy w Centrum
    Lokal handlowo - usługowy w Centrum

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży w centrum Warszawy, al Jana Pawła II, lokal na 1p. w pawilonach usługowo- handlowych, na 1piętrze w pasażu pawilonów, duże natężenie ruchu pieszego, Cena 450 000 PLN C...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 2 899 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!! PROMOCJA !!! Tylko do końca września obniżona cena. Lokal biurowy, gastronomiczny, lub siedziba firmy w miejscowości Mokre koło Radzymina. Biuro nieruchomości DOMiwa Nier...

  • Powierzchnia biurowa Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 3 470 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, nowy (z 2013 roku) o łącznej powierzchni 500m2. Usytuowany na działce o powierzchni 835m2. Grunt we własności. Nie...

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Nadarzyn Szamoty ul. Nadarzyńska

    Nadarzyn » ul. Nadarzyńska

    • 18 600 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Nadarzynie. Kompleks biurowo - handlowo-usługowo - magazynowo - przemysłowy. Kompleks składa się z części magazynowej o powierzchni ca 1.28...

  • Lokal Kozery

    Kozery

    • 1 139 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z poddaszem użytkowym z bala obmurowany. W trakcie remontu, zostały wymienione wszystkie instalacje. Na parterze /ok.100m2/ mieści się kuchnia, 3 pokoje, w jednym z ni...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Lokal Emilianów

    Emilianów

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala przemysłowa (magazynowo-produkcyjna) 400 m2. Zlokalizowana na dużej działce 3 ha. Wysokość od 3-do 5m, na dużej działce około 3 ha. Teren częściowo utwardzony, oświetlo...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 5 391 € cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1089 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 8 019 € cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1620 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 8 019 € cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 5 391 € cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • 1 / 2
    Hala do wynajęcia 200 m od węzła S8

    Nadarzyn

    • 57 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania nowo wybudowaną halę na wynajem, o powierzchni 1150 m2 w miejscowości Rusiec, ok 200 m od węzła trasy S8. Hala ukończona, biuro w trakcie budowy z możliwością a...

  • Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna
    1 / 12
    Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna

    Bielawa

    • 2 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu sali lub sal na imprezy/przyjęcia okolicznościowe-urodziny, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. Miejsce to elegancka i klimatyczna kawiarnia pos...

  • Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne powierzchnie
    1 / 9
    Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne...

    Stara Iwiczna

    • 3 420 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale, na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej. Teren zamknięty, ochrona. Na korytarzu og...

  • Lokal biurowo- uslugowy
    1 / 2
    Lokal biurowo- uslugowy

    Lesznowola

    • 4 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo usługowy. Ul. Gminna 43

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 3 000 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow.4515 m2. (kostka Bauma) miejsca parkingowe. Teren owietlony,ogrodzony,ogrodzenie metalowe. Budynek magazynowo- biurowy jest obiektem wolno stojacym wykonanym z konstr...

  • Lokal użytkowy Komorów gm. Michałowice
    Lokal użytkowy Komorów gm. Michałowice

    Komorów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal biurowy o powierzchni 40m2, położony w Komorowie, za 1500zł/mies. Numer oferty: 4/LU/2014

  • Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 7 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia komfortowy dom w Otrębusach (164 m2) z magazynami (230m2)- 5 min. od WKD. Działka 2500 m2 z szeroką brama wjazdową na pilota. Obiekt monitorowany. W domu można wydziel...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1850m kwadratowych, na co składa się 2 x 750m...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 28 290 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1550m kwadratowych, na co składają się 3 segm...

  • Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska

    Nowy Konik

    • 4 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  Serdecznie przedstawiamy ofertę najmu hali magazynowej w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Obiekt znajduje się w miejscowości Konik Nowy, 400 m od w...

  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela
    Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela

    Urzut

    • 75 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem bezpośrednio od właściciela hala magazynowa z biurami (główna hala duża, druga mała, 1 duże biuro, 3 mniejsze, pomieszczenie archiwum, zaplecze kuchenne, 2 oddzielne to...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...