• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Lesznowola

(1)
  • Lokal biurowo- uslugowy
    1 / 2
    Lokal biurowo- uslugowy

    Lesznowola

    • 4 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo usługowy. Ul. Gminna 43

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Raszyn ul. Raszyńska

    Raszyn » ul. Raszyńska

    • 7 500 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Raszynie/Rogalinie. Spokojna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną oraz usługami. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne, jeziorko, basen, sk...

  • Lokal Janki ul. -----------------------------

    Janki » ul. Słowackiego

    • 126 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 9000m2 z możliwością rozbudowy w perspektywie kilku miesięcy do 17000m2. Dane techniczne magazynu: - wysokość w świetle 10 m - wytrzy...

  • Lokal Piaseczno ul. Wojska Polskiego

    Piaseczno » ul. Wojska Polskiego

    • 2 500 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 3 243 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno-biurowo-mieszkalny o łącznej całkowitej powierzchni 771,37 m2 w tym m.in.325,66 m2 powierzchni mieszkalnej do adaptacji na produkcję. Powierzchnia zabudowy - 25...

  • Lokal Piaseczno

    Piaseczno

    • 80 000 zł cena
    • 2 760 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania wynajem hali o pow. 2760 m2 znajdująca się na w Pęcicach.~~Teren na którym znajduje się hala jest w pełni ogrodzony i monitorowany oraz strzeżony przez ochronę....

  • 1 / 4
    Lokal Piaseczno ul. Julianowska

    Piaseczno » ul. Julianowska

    • 25 000 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Piasecznie. Obiekt handlowo-usługowo-magazynowo-biurowy w centrum Piaseczna. Budynek produkcyjno - biurowy, murowany dwukondygnacyjny, cz...

  • Lokal Sękocin Nowy

    Sękocin Nowy

    • 6 500 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal usługowy, parter, witryna w Sękocinie. Teren zamknięty, monitoring, wyłożony kostką, parking z możliwością postawienia reklamy zewnętrznej. Oferowana powierz...

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Janki

    Janki

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo-usługowy, parter, witryna w Jankach. Ofertę stanowi wydzielona powierzchnia (3 pomieszczenia 40 i 2x20m) w pawilonie. Dobry punkt na drobny handel, us...

  • Lokal Nadarzyn Szamoty ul. Nadarzyńska

    Nadarzyn » ul. Nadarzyńska

    • 18 600 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Nadarzynie. Kompleks biurowo - handlowo-usługowo - magazynowo - przemysłowy. Kompleks składa się z części magazynowej o powierzchni ca 1.28...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • 1 / 2
    Hala do wynajęcia 200 m od węzła S8

    Nadarzyn

    • 57 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania nowo wybudowaną halę na wynajem, o powierzchni 1150 m2 w miejscowości Rusiec, ok 200 m od węzła trasy S8. Hala ukończona, biuro w trakcie budowy z możliwością a...

  • Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób
    1 / 16
    Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób

    Zalesie Górne

    • 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli nie odbieram proszę o sms! Apartent 4 osobowy Zaprszamy do rezerwacji przepięknego apartamentu mieszczącego się w urokliwej willi stojącej pośród lasów na terenie urokliwego...

  • Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne powierzchnie
    1 / 9
    Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne...

    Stara Iwiczna

    • 3 420 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale, na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej. Teren zamknięty, ochrona. Na korytarzu og...

  • Wynajmę górę domu 70 m2 lub 100m2 na tylko biuro
    1 / 10
    Wynajmę górę domu 70 m2 lub 100m2 na tylko biuro

    Piaseczno

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio wynajmę od 1.04.2026 górę dworku w centrum Zalesia Dolnego przy kościele (Piaseczno) osobne wejście .Duży parking brama na pilota etcczynsz 3000 PLN netto plus licznik...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1850m kwadratowych, na co składa się 2 x 750m...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 28 290 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1550m kwadratowych, na co składają się 3 segm...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 19 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m² , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrow...

  • Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2
    1 / 16
    Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2

    Sękocin Nowy

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: od 100 do 2070 m² Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe w budynku nr. 1 i budynku nr. 2 przy Al.Krakowskiej 81 w Sękocinie Nowym. Aktualnie dostępne są...

  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • Lokal użytkowy Piaseczno, Puławska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Piaseczno, Puławska

    Piaseczno

    • 33 511 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 8 00 m2 , zlokalizowane w Piasecznie . Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. PIĘTRO 1:...

  • Lokal użytkowy Janki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Janki

    Janki

    • 9 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany w Jankach. Odległości: centrum handlowe Janki 3,4 km, przystanek autobusowy 2 km. Lokal usytuowany na 1...

  • Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajęcia przestronną nieruchomość handlowo-usługową położoną w Raszynie, w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do tras S2, S8 oraz lotniska Chopina. Sz...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Lokal Piaseczno ul. Albatrosów

    Piaseczno » ul. Albatrosów

    • 850 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 167,9 m², wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m²), położony przy ul. Albatrosów w Pia...

  • Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...