• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • pomieszczenie magazynowe do wynajęcia
    1 / 2
    pomieszczenie magazynowe do wynajęcia

    Gniezno

    • 5 400 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pomieszczenie magazynowe o pow. 360 m2 położone w Gnieźnie przy ul. Żnińska 2. Pomieszczenie posiada 2 bramy roletowe i rampę załadunkową, Lokal wyposażony jest w instalację elektr...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Spokojna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Spokojna

    Warszawa

    • 36 425 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro klasy B w kameralnym budynku z modernistyczną architekturą przy ul. Spokojna. Dostępne: 467,9 m² netto/ 504,16 m2 brutto. Piętro 2. Parking - (6 podziemnych / 9...

  • 4 pietra w budynku biurowym na wynajem!
    1 / 16
    4 pietra w budynku biurowym na wynajem!

    Warszawa

    • 64 500 zł cena
    • 906 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuje do wynajęcia trzy piętra oraz parter w budynku o łącznej powierzchni 906 m2. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy, przestrzeń biurowa. duże możliwości ar...

  • Lokal użytkowy do wynajęcia
    1 / 2
    Lokal użytkowy do wynajęcia

    Gniezno

    • 340 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal magazynowy o pow. 19 m2 - wyposażony w instalację elektryczną, położony w Gnieźnie przy ul. armii Krajowej 16 Czynsz najmu 340 zł netto do negocjacji. Oprócz czynszu opłata...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwaryjska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwar...

    Kraków

    • 8 500 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne potrz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 14 950 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 260,5 m² netto Piętro: 1 piętro (doskonały dostęp) ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINET...

  • Lokal użytkowy Warszawa Białołęka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczeni...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Paderewskiego
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Paderewskiego

    Kielce

    • 1 599 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 31,95 m2 zlokalizowany na parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta . Lokal idealny pod działalność usługową l...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Bakalarska
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Bakalarska

    Warszawa

    • 7 945 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobu...

  • Lokal użytkowy Busko-Zdrój
    1 / 8
    Lokal użytkowy Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 24 313 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-użytkowy o pow. 329,45m2 zlokalizowany na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład lokalu wchodzi powierzchnia typ...

  • Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy, Łódzka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy, Łódzka

    Kielce

    • 413 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 12 m2 zlokalizowany na I pierwszym piętrze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju....

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 7 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję luksusow...

  • Lokal użytkowy Kielce Pakosz
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kielce Pakosz

    Kielce

    • 430 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia blaszany magazyn - garaż o pow. około 20 m2 (szerokość 4,90m x długość 5,90m) usytuowany na dozorowanym, ogrodzonym terenie w dzielnicy Pakosz. Magazyn nieogrzewany, s...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 104 473 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Mała
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Mała

    Kielce

    • 4 920 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni około 80 m2, usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Kielc przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszyc...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza

    Kielce

    • 7 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 260 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 43 050 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym...

  • Lokal użytkowy Daleszyce
    1 / 5
    Lokal użytkowy Daleszyce

    Daleszyce

    • 1 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 43,5 m2 , zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym w centrum Daleszyc . Wejście do lokalu przez wspólną klatkę schodową....

  • Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy